×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

Entegre Ve Lambalı Ampliler

Entegre Ampliler pre ve güç amplilerinin tek bir cihaz olarak sunulduğu yükseltici tipidir. Müzikseverlerin çoğunluğunun tercih ettiği amplilerdir. Bu tür amplilerde kaynak seçimi, ses kontrolü ve yükseltme işlemlerinin tümü tek cihaz üzerinden yapılır.

Müziğin heyecanını, duygusunu ortaya çıkarma konusundaki becerisi müthiş olan Rega, ilk notadan başlayarak parçanın sonuna kadar bizi koltuğumuza yapıştırdı. Bu cihazlarla yorulmadan gecenin geç saatlerine kadar müzik dinlemenin keyfine varacaksınız.

Lambalı Entegre Ampli modellerimiz ile de lambaların etkin dinamiklerle, sıcak ve yumuşak seslerinin keyfini çıkarın. Blue Aura markalı bu Lambalı Amplilerde ses performansı son derece başarılı ürünlerdir. Bir Lambalı Ampliye göre makul fiyat etiketi olan, farklı müzik kaynaklarını daha yüksek kalitede ses performansıyla dinlemek isteyen müzikseverler için geliştirildi. Ses devresi üzerindeki lambalar ile yumuşak ve dengeli gerçek ses kalitesi.

Markalarımız yüksek ses performansı gözeterek tasarlanmış, kullanımı ve kurulumu çok kolay olan entegre amplilerdir. Göstermiş olduğu bu fiyat aralığında en iyi stereo amplilerdendir. Böylelikle müthiş bir Kalite/Fiyat oranına ulaşmaktasınız. Sizi canlı performansa iyice yaklaştırmayı hedefler. Ürünlerimiz arasından isteğinize ve beklentinize uygun olan modellerimizi hemen inceleyin!

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

6 Ürün

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

6 Ürün