×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

Fono Katları MM & MC

Pikapların sinyal gücü tüm diğer kaynaklardan daha azdır. Bu yüzden pikap iğnesinden gelen sinyal önce yükseltilip sonra amplifikatöre aktarılmalıdır. Bu yükseltme işlemi fono katında yapılmaktadır. Pikaplarda kullanılan MM (Moving Magnet) iğneler ve MC (Moving Coil) iğneler için farklı yükseltme seviyeleri bulunması gerekir.

Rega fono katı, içinde dijital kontrol devresi barındırmayan analog bir fono ampli katıdır. Alüminyumdan imal edilmiş kasası, RFI (radyo frekansı enterferansı) sinyallerine karşı iç devreleri korur. Rega mühendisleri, devreleri gerekli olduğuna inanmadıkları tüm bileşenlerden arındırarak sinyal hattının yolunu açmışlar ve sinyalin bozulmasını önlemeye çalışmışlardır. MC girişler için düşük gürültülü paralel bağlı bir çift FET transistör kullanmaktayken MM girişler için düşük gürültülü bir çift bipolar transistör kullanılmakta. Şaşırtıcı derecede sessiz ve çok müzikal bir sesi var.

Markalarımız yüksek ses performansı gözeterek tasarlanmış, kullanımı ve kurulumu çok kolay olan amplilerdir. Göstermiş olduğu bu fiyat aralığında en iyi fono katlarından dır. Böylelikle müthiş bir Kalite/Fiyat oranına ulaşmaktasınız. Sizi canlı performansa iyice yaklaştırmayı hedefler. MM, MC, Hem MM ve MC kafalar için REGA Markasının ürettiği fono katlarımız arasından isteğinize ve beklentinize uygun olan modellerimizi hemen inceleyin!

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

5 Ürün

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

5 Ürün