×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

Pre Ve Power Ampliler

Preampli, müzik sisteminin en narin parçasıdır. Ses sinyallerini daha iyi işleyebilmek için sinyalleri güçlendiren cihazlardır. Birçok kişinin düşündüğünün aksine, preampliler geliştirilmesi en zor olan cihazlardan biridir. Bu aşamada müzik sinyali en düşük seviyededir, bu yüzden en ufak bir gürültü veya distorsiyon, müziğe canlılığını veren küçük detayları maskeler. Hegel’in elle eşleştirilen FET tranzistörleriyle biraraya geldiğinde şimdiye kadar görülmemiş seviyede düşük distorsiyon ve gürültü seviyeleri elde ediliyor. Sonuçta da ortaya açık ve doğal bir sese sahip, bir preampli çıkıyor.

Power Ampli (Güç Amplifikatörü), Yükselteç anlamına gelir. Line seviyesindeki sinyali bir veya daha fazla hoparlörü sürebilecek seviyeye yükselten cihazlardır. Hegel bu ampli de enstrümanları birbirinden ayırmayı şaşırtıcı bir şekilde beceriyor. Her şey müthiş bir gerçeklik kazanıyor.

Markalarımız yüksek ses performansı gözeterek tasarlanmıştır. Göstermiş olduğu bu fiyat aralığında en iyi amplilerdendir. Böylelikle müthiş bir Kalite/Fiyat oranına ulaşmaktasınız. Sizi canlı performansa iyice yaklaştırmayı hedefler. Ürünlerimiz arasından isteğinize ve beklentinize uygun olan modellerimizi hemen inceleyin!

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

3 Ürün

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

3 Ürün