×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

CD Çalarlar

CD çalarlar, CD üzerine kaydedilmiş dijital müzik verilerini okuyarak bunları analoğa çeviren ve yükselticiye aktaran cihazlardır.

Kaynakta kaybedilenin telafisi yoktur. Bu yüzden müzik kaynağının önemi çok büyüktür. Eğer bazı sinyaller okuma sırasında kayba uğruyorsa, bunları çok iyi bir ampli veya hoparlör kullanarak geri kazanmak mümkün değildir.CD okuma yöntemi başlangıçta çok basit gibi görülebilir ama çok hassas bir zamanlama gerektirmektedir ve zayıf seviyeli bir sinyal kolaylıkla distorsiyona dönüşebilir. Bu faktörleri doğru bir şekilde kontrol altına alabilmişseniz, doğal ve dinamik çalan bir sisteme doğru yol alıyorsunuz demektir.

Ürünlerimiz sizi canlı performansa iyice yaklaştırmayı hedefler. Gözlerinizi kapadığınız zaman müziği canlı ve konserdeymiş gibi dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. CD Çalarlarımız CD koleksiyoneri olan basiretli bir müzikseveri, gelecek on yıllar boyunca, mutlu edecek ses kalitesine sahiptirler.

Binlerce müzikseverin evinde hâlâ binlerce CD var. Bu yüzden bir CD’den alınabilecek en yüksek performansı elde etmeyi arzulayanlar, büyüleyici bir doğallık ve gerektiğinde coşabilen bir akışkanlığa sahip müziği tercih etmek istiyenler, Rega ve Hegel Markalı CD Çalar ürünlerimiz arasından isteğinize ve beklentinize uygun olan modellerimizi hemen inceleyin!

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

3 Ürün

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

3 Ürün