×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

High-End Pikaplar

Pikap (Plak Çalar), plakların üzerine kaydedilmiş ses sinyallerini okumayı sağlayan kaynak cihazlardır. Pikap, sa­bit bir eksen etrafında dönen ve bir kol ile bu kolun ucuna takılan bir kafa’dan meydana gelir. Kolun desteklediği ve yön verdiği ka­fanın bir okuma iğnesi vardır. Şasi, kol, tabla, motor ve iğne (MM İğne, MC İğne) ana parçalarıdır.

Pikaplar, genelde dakikada 45 devir yada 33 1/3 devir yapan plak kayıtlarını dinlemeye olanak veren ürünlerdir. Bizler Pikabın sesini çok özlediğimizi fark ettik ve bütün Rega ürünlerini çok sevdik.

Rega ürünlerinde hareket noktaları analog ses olduğu için doğal sese, akışkanlığa ve müzikaliteye öncelik verilmiş olduğunu hissedebiliyorsunuz. Rega bazı pikap modellerinde güç ünitesini ana şasinin dışına taşıyarak, oluşabilecek titreşimlerin daha da azaltılmasına yönelik iyileştirmeler sağlamıştır. Rega'nın felsefesi her zaman "yüksek kaliteyi mantıklı fiyatlarla sunmak" olmuştur. 

Müziklerden uzun yıllar keyif almanızı sağlayacak Rega Marka Pikap modellerimizi sizlere sunuyoruz. Gerçek Ses ve daha fazlası için. Siz de bu akıma eşlik etmek, Müziksiz kalmamak ve Müzik dinlemeyi yeniden keşfetmek için Pikap modellerimiz arasından isteğinize ve beklentinize uygun olan ürünlerimizi hemen inceleyin!

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

1-9 of 11

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

1-9 of 11

Sayfa :
  1. 1
  2. 2