×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

Kafalar - İğne

Pikap iğneleri, üretim aşamasında plak üzerine aktarılmış olan göz ile görülemeyecek kadar ufak girinti çıkıntılar, okunarak ses sinyali üretmektedir.  Pikap kafasına bağlı olarak bulunan pikap iğnesi plağa kaydedilen bu seslerin okunmasını sağlar. Plağın okunması için Pikap Kafa / İğne (MM İğne, MC İğne) şarttır. Pikabın düzgün çalışması bu iğnelere bağlı olduğundan dolayı ara ara iğnelerin bakımı ve gerekli durumlarda değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ses kalitesi bozulur.

Bazı durumlarda yada isteğe bağlı olarak iğneler ile birlikte pikap kafasının da değişmesi gerekmektedir. Bu durum genel olarak kafa ve iğnenin uyumlu olması için yapılır. Bu seçimi doğru yapmak oldukça önem taşır. Pikap kafa ve iğnesini takım halinde satmaktayız. Bu sayede uyum sorunları yaşamayıp birbirine en uyumlu kafa ve iğneyi tercih etmiş olacaksınız.

Rega ve Goldring Kafalarının kalite / fiyat oranı yönünden şöhretleri büyük. Müziklerden uzun yıllar keyif almanızı sağlayacak Rega ve Goldring Marka Kafa (İğne) ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Gerçek Ses ve daha fazlası için. Siz de bu akıma eşlik etmek, Müziksiz kalmamak ve Müzik dinlemeyi yeniden keşfetmek için Pikabınıza uygun Kafa / İğne ürünlerimizi hemen inceleyin! 

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

1-9 of 15

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

1-9 of 15

Sayfa :
  1. 1
  2. 2