×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

Pikaplar

Taşınabilir pikaplar, plak dinlemek isteyenlere karmaşık ses sistemleri yerine ekonomik, taşınabilir ve kolay bir alternatif sunuyor. Plakların ses kalitesi ve o tatlı cızırtısı plakları yeniden yükselişe geçirdi. Ancak, iyi bir sistem kurmak kolay iş değil. Amfi, pikap, hoparlörler, kablolar derken Hi-Fi dünyası oldukça karışık, herkese göre değil. İşte şimdi bunun bir çözümü var. Plakları sevip nasıl dinleyeceğini bilemeyenlere taşınabilir pikaplar şahane bir seçenek sunuyor ve plak keyfini herkese yaşatıyor.

Taşınabilir pikaplar kablosuz bir plak çalar ve hoparlör. Amfisi ve hoparlörü entegre, şarj edilebilir pille çalışıyor. Yaptığı şey, plaklarınızın üzerinde sevimli bir şekilde dolaşarak onları çalmak. Kullanımı da anlatıldığı kadar kolay. Plak düz bir yüzeye yerleştiriliyor, tuğla şeklindeki pikapın üstüne konuyor, küçük kol çekildiğinde müzik başlıyor. Elinizi plağın üzerinde tutarak müziği durduruyorsunuz.

Taşınabilir pikapların boyutları ve pratikliği inanılmaz bir taşınabilirlik de sağlıyor. Piknikte, mangalda, balkonda, bahçede plak dinleyebilmek karmaşık ses sitemleriyle kurulan pikaplar düşünüldüğünde şaşırtıcı bir güzellik.

 

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

9 Ürün

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

9 Ürün