×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

Gizlilik ve Güvenlik

GENEL BİLGİ
Gereksizseyler.com alışveriş sitesinin yöneticisi ve hak sahibi olarak bu sayfada belirtilen özellikler yoluyla Gereksizseyler.com sitesinin sağladığı güvenliği ve kişisel bilgilerin gizliliğini garanti etmektedir..
HANGİ KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ SAKLANIR?
Sitemizi ziyaret etmeniz için GEREKSIZSEYLER.COM 'de herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama ürünlerimizi sitemiz üzerinden sipariş edecekseniz, sitemize üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
GEREKSIZSEYLER.COM KULLANICILARIN KİŞİSEL BİLGİLERİNİ İKİ TEMEL AMAÇ İÇİN SAKLAR:
1. Sitemizle ilgili gelişmeleri ve duyuruları sizlere haber vermek.
2. Daha sonraki ziyaretinizde fatura, teslimat, vs. bilgilerinizi tekrar yazma zahmetinden sizi kurtarmak.
Size ait bilgiler (fatura adresi, teslimat adresi vs.) aşağıda kargo teslimatı ve kredi kartının bankadan onayı dışında şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz Gereksizseyler.com'da o anda bir defaya mahsus kullanılacak olup, kayıt edilmez. Bu nedenle üçüncü şahıslar GEREKSIZSEYLER.COM 'nin kayıtları üzerinden kredi kartı bilgilerinizi göremezler. GEREKSIZSEYLER.COM ´den satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte teslimi için sipariş sırasında sizden istenilen yerlerde bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmiş olmanız gerekmektedir.
KİŞİSEL BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ
GEREKSIZSEYLER.COM, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünün teslimi için kullanılacak aracı firma (genellikle kargo/taşımacılık firması) ürünü teslim edebilmek için teslim edilecek kişi adını ve teslim adresini bilmek zorundadır. Bu iki bilgi teslim için kullanılacak aracı firmaya verilir. Kredi kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için gönderilir ve kaydı saklanmaz.
DİĞER SİTELERE/DIŞ SAYFALARA LİNK
GEREKSIZSEYLER.COM , sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine çeşili yollarla link sağlayabilir. GEREKSIZSEYLER.COM, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, çalışma ilkeleri, etik programcılığı ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
KULLANICI İSTEKLERİ/GERİ BİLDİRİMLERİ
GEREKSIZSEYLER.COM, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri, site performansını ölçmek açısından saklamaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Siz de sitemiz ile ilgili her türlü istek, öneri ve sorularınızı bize bildirebilirsiniz.
İÇERİK KULLANIMI
GEREKSIZSEYLER.COM´de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik, materyal ve fonksiyonlar, başka mecralarda kullanılamaz, çalışma şekli ve işleyişi hakkında izinsiz bilgi yayınlanamaz, GEREKSIZSEYLER.COM 'nin izni olmadan internet sitelerine link verilemez.
KULLANIM HAKLARI
GEREKSIZSEYLER.COM sitesindeki tüm içerik ve materyallerin kullanım hakkı, GEREKSIZSEYLER.COM veya materyalin orijinal yaratıcısı' na aittir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopyalanamaz, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorunluluğunu bulunmaktadır. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangibir imzasız kullanımı; kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.
Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri GEREKSIZSEYLER.COM tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz.